сряда, 27 октомври 2010 г.

II-ри турнири от „Висша лига” на България (мъже и жени) 30-31.10.2010г.


На 30-31 октомври 2010г. ще се проведат вторите турнири от първия кръг по тенис на маса от „Висша лига” на България - мъже и жени.
Внимание! Турнирът при мъжете ще се проведе в град Пловдив(зала „Стоянстрой”), а не в Разград, както беше обявено в календара на БФТМ.
При жените няма промяна и турнирът ще се проведе в град Чепеларе.
И двата турнира започват по програма в 14:00 часа на 30 октомври.
Програмата на турнирите можете да изтеглите от страницата на БФТМ: http://www.bttf-bg.com/index.html

четвъртък, 14 октомври 2010 г.

Турнири от „Висша лига” на България - мъже и жени (16-17.10.2010г.)


На 16-17.10.2010г. ще се проведат турнирите по тенис на маса от „Висша лига” на България.
Домакини на първия етап при мъжете е клуб „Корабостроител 92”(Варна), а при жените „Дунав” (Русе).

Ето и отборите, които ще вземат участие в сезон 2010/2011:

„Висша лига”-жени:
СКТМ „Стоянстрой” (Пловдив)
СКТМ „Дунав” (Русе)
СКТМ „Комфорт” (Варна)
СКТМ „Амер Спортс” (Чепеларе)
СКТМ „Минтекс” (София)
КТМ „НСА” (София)
СКТМ „Цветелина” (Хасково)
СК „Съединение” (Съединение)

„Висша лига”-мъже:
СКТМ „Мадлен” (София)
СКТМ „Дигеста Профиспорт-2007” (София)
СКТМ „Корабостроител 92” (Варна)
СКТМ „Роса-1” (Попово)
КТМ „НСА” (София)
СКТМ „Дупница” (Дупница)
СКТМ „Лудогорец” (Разград)
СКТМ „Боровец” (Горна Оряховица)

Пълната програма с началния час на срещите, можете да изтеглите от сайта на БФТМ: http://www.bttf-bg.com/index.html

сряда, 13 октомври 2010 г.

Международен турнир в Крива Паланка, Македония 15-17.10.2010г.



От 15 до 17 октомври в Крива Паланка, Македония ще се проведе традиционния турнир в чест на националния празник на Македония. Възрастовите групи са до 13,15 и 18 години.
Участие от българска страна ще вземат състезатели от Панагюрище, Асеновград, Перник и Кюстендил.

четвъртък, 7 октомври 2010 г.

Турнири от „А” и „Б” РГ (мъже и жени) за Северна и Южна България


На 8-9-10 октомври 2010г. ще се проведат турнири по тенис на маса от „А” и "Б" РГ (мъже и жени) в двете зони: Северна и Южна България.
Ето и програмите на турнирите, взети от страницата на БФТМ http://www.bttf-bg.com/index.html:

„А” РГ - СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ

ПРОГРАМА - МЪЖЕ – ШУМЕН

09 октомври – събота – 4 маси

14.00 ч. - І-ви кръг /1-8/2-7 / 3-6 /4-5/
17.00 ч. - ІІ-ри кръг /7-1/8-6/2-5/3-4/

10 октомври – неделя – 4 маси

09.00 ч. - ІІІ кръг /1-6/7-5/8-4/2-3/
11.30 ч. - ІV-кръг /5-1/6-4/7-3/8-2/

Главен съдия: Веселин Баев


ПРОГРАМА - ЖЕНИ – ВИДИН

09 октомври – събота – 3+1 маса

11.00 ч. - І-ви кръг/2-7/3-6/4-5/
13.00 ч. - ІІ-ри кръг/7-1/2-5/3-4/
15.00 ч. - ІІІ-ти кръг/1-6/7-5/2-3/
17.00 ч. - ІV-ти кръг/5-1/6-4/7-3/
19.00 ч. - V-ти кръг/1-4/5-3/6-2/

10 октомври – неделя – 3+1

09.00 ч. - VІ-ти кръг/3-1/4-2/6-7/
11.00 ч. - VІІ-ми кръг/1-2/4-7/5-6/

Главен съдия: Петър Панков


МЪЖЕ И ЖЕНИ „А” РГ - ЮЖНА БЪЛГАРИЯ – ПАНАГЮРИЩЕ


09 октомври – събота – 4 маси

18.00 ч. мъже - І-ви кръг /1-8/2-7 / 3-6 /4-5/

10 октомври – неделя – 6 маси

09.00 ч.мъже - ІІ-ри кръг /7-1/8-6/2-5/3-4/
09.00 ч. жени - І-ви кръг/2-5/3-4/
11.30 ч.мъже - ІІІ кръг /1-6/7-5/8-4/2-3/
11.00 ч. жени - ІІ-ри кръг/5-1/2-3/
14.30 ч. мъже - ІV-кръг /5-1/6-4/7-3/8-2/
14.00 ч. жени - ІІІ-ти кръг/1-4/5-3/
15.30 ч. жени - ІV-ти кръг/4-2/3-1/
17.00 ч. жени - V-ти кръг/1-2/5-4/

Главен съдия: Съдия от СК


МЪЖЕ „Б” РГ - СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ - СОФИЯ

08 октомври – петък – 4 маси

18.00 ч. мъже - І-ви кръг /1-8/2-7 / 3-6 /4-5/

09 октомври – събота – 4 маси

09.00 ч.мъже - ІІ-ри кръг /7-1/8-6/2-5/3-4/
11.30 ч.мъже - ІІІ кръг /1-6/7-5/8-4/2-3/
14.30 ч. мъже - ІV-кръг /5-1/6-4/7-3/8-2/

Главен съдия: РСК

МЪЖЕ „Б” РГ - ЮЖНА БЪЛГАРИЯ – ПЛОВДИВ

08 октомври – петък – 4 маси

18.00 ч. мъже - І-ви кръг /1-8/2-7 / 3-6 /4-5/

09 октомври – събота – 4 маси

09.00 ч.мъже - ІІ-ри кръг /7-1/8-6/2-5/3-4/
11.30 ч.мъже - ІІІ кръг /1-6/7-5/8-4/2-3/
14.30 ч. мъже - ІV-кръг /5-1/6-4/7-3/8-2/

Гл.съдия: Ангел Илиев